Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H160GA02J
GRT1555C1H160GA02J
GRT1555C1H160GA02J Murata Electronics
GRT1555C1H160GA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16 pF 50 VDC 2% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук