Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT1555C1H180FA02J
GRT1555C1H180FA02J
GRT1555C1H180FA02J Murata Electronics
GRT1555C1H180FA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18 pF 50 VDC 1% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 87018 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук