GS06E-2P1J
GS06E-2P1J MeanWell
gs06e-specdatasheet.pdf
Код товару: 106790
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Опис: З вбудованою мережевою вилкою (настінний)
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 9 V
Iвих., A: 0,66 A
Потужність, W: 6 W
Габарити, мм: 32x66x42,5 mm
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS06E-2P1J 9V/0.66A (блок живлення з вбудованою мережевою вилкою) GS06E-2P1J 9V/0.66A (блок живлення з вбудованою мережевою вилкою)
Код товару: 34209
Виробник : MeanWell gs06e-spec.pdf Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 9 V
Iвих., A: 0,66 A
Потужність, W: 6 W
Габарити, мм: 32x66x42,5 mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
GS06E-2P1J GS06E-2P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS06E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 6W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.60" L x 1.26" W x 1.67" H (66.0mm x 32.0mm x 42.5mm)
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, GS
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 660mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
на замовлення 15 шт:
Кількість Ціна
GS06E-2P1J GS06E-2P1J Виробник : Mean-Well USA, Inc. gs06e-spec.pdfpdfjs.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 9V 0.66A 6W Carton
на замовлення 29 шт:
Мінімальне замовлення: 9
GS06E-2P1J GS06E-2P1J Виробник : MEAN WELL GS06E-spec.pdf AC/DC, 6W, Вход: 90-264VAC, Выход: 9В/0.66А, корпус 32х66х42.5мм, 0...50 С Група товару: AC/DC-адаптеры Од. вим: шт
GS06E-2P1J GS06E-2P1J Виробник : MEAN WELL GS06E-spec.pdf AC/DC, 6W, Вход: 90-264VAC, Выход: 9В/0.66А, корпус 32х66х42.5мм, 0...50 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
GS06E-2P1J GS06E-2P1J Виробник : MEAN WELL GS06E_SPEC-1291656.pdf Wall Mount AC Adapters 6W 9V 0.66A 2 pole EURO plug