GS1250-120
GS1250-120 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 12IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 12.000" L (3.17mm x 304.80mm)
на замовлення 53 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 12IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 12.000" L (3.17mm x 304.80mm).