GS1250-360
GS1250-360 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 36IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 36.000" L (3.17mm x 914.40mm)
на замовлення 241 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 36IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 36.000" L (3.17mm x 914.40mm).