GS12E09-P1I MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU
Packaging: Box
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER EU, Packaging: Box.
Інші пропозиції GS12E09-P1I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS12E09-P1I GS12E09-P1I Виробник : MEAN WELL Wall Mount AC Adapters 12W 9V 1.33A 2 pole EURO plug