GS1562-60
GS1562-60 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.1562 DIA. X 6IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.156" Dia x 6.000" L (3.96mm x 152.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 106 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.1562 DIA. X 6IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.156" Dia x 6.000" L (3.96mm x 152.40mm), Part Status: Active.