GS15A-5P1J
GS15A-5P1J MEAN WELL USA Inc.
GS15A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 15W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GS15A-5P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15A-5P1J Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=GS15A Desktop AC Adapters 15W 18V 0.83A