GS15B-8P1J
GS15B-8P1J MEAN WELL USA Inc.
GS15B-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 15W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GS15B-8P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15B-8P1J GS15B-8P1J Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=GS15B Desktop AC Adapters 15W 48V 0.31A