GS15E-5P1J
GS15E-5P1J MEAN WELL
GS15E-SPEC-1290932.pdf
Виробник: MEAN WELL
Wall Mount AC Adapters 15W 18V 0.83A 2 pole EURO plug
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, GS, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 830mA, Input Connector: CEE 7/16, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 15 W.
Інші пропозиції GS15E-5P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15E-5P1J GS15E-5P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GS15E-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 830mA
Input Connector: CEE 7/16
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 15 W