GS15U-6P1J
GS15U-6P1J MEAN WELL USA Inc.
GS15U-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 625mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 15 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 625mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 15 W.
Інші пропозиції GS15U-6P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS15U-6P1J GS15U-6P1J Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=548&pdf=R1MxNVgtOC1SUFQuUERG&a=2 Wall Mount AC Adapters 15W 24V 0.62A 2 pole USA plug