GS1875-30
GS1875-30 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 3IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.187" Dia x 3.000" L (4.76mm x 176.20mm)
Part Status: Active
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 3IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.187" Dia x 3.000" L (4.76mm x 176.20mm), Part Status: Active.