GS1875-40
GS1875-40 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 4IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.187" Dia x 4.000" L (4.76mm x 101.60mm)
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 4IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.187" Dia x 4.000" L (4.76mm x 101.60mm).