GS1875-60
GS1875-60 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 6IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.187" Dia x 6.000" L (4.76mm x 152.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 475 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 6IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.187" Dia x 6.000" L (4.76mm x 152.40mm), Part Status: Active.