GS1875-70
GS1875-70 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 7IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.187" Dia x 7.000" L (4.74mm x 177.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 749 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.1875 DIA. X 7IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.187" Dia x 7.000" L (4.74mm x 177.80mm), Part Status: Active.