GS18A18-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 3POLE
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 3POLE, Packaging: Box.
Інші пропозиції GS18A18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS18A18-P1J GS18A18-P1J Виробник : MEAN WELL Desktop AC Adapters 18W 18V 1.0A