GS18B12-P1J MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 2POLE
Packaging: Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 2POLE, Packaging: Box.
Інші пропозиції GS18B12-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS18B12-P1J GS18B12-P1J Виробник : MEAN WELL Desktop AC Adapters 18W 12V 1.5A