GS220A20-R7B Mean-Well USA, Inc.
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 20V 11A 220W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GS220A20-R7B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS220A20-R7B GS220A20-R7B Виробник : MEAN WELL Desktop AC Adapters 220W 20V 11A