GS2497-240
GS2497-240 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2497 DIA. X 24IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.249" Dia x 1.125" L (6.34mm x 28.57mm)
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2497 DIA. X 24IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.249" Dia x 1.125" L (6.34mm x 28.57mm).