GS2497-27
GS2497-27 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2497 DIA. X 2.75IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.249" Dia x 2.750" L (6.34mm x 69.85mm)
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2497 DIA. X 2.75IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.249" Dia x 2.750" L (6.34mm x 69.85mm).