GS25A24-P1J
GS25A24-P1J MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Desktop AC Adapters 25W 24V 1.04A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 24VDC; 1.04A; Out: 5,5/2,1; 25W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Output voltage: 24V DC, Maximum output current: 1.04A, Kind of output connector: 5,5/2,1, Power: 25W, Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC, Kind of power supply: desktop; mains, Kit contents: without power cable, Length of output cable: 1.8m, Body dimensions: 93x54x36mm, Operating temperature: 0...50°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Connector variant: straight, Kind of input connector: IEC C14, Efficiency: 85.5%, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage.
Інші пропозиції GS25A24-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS25A24-P1J GS25A24-P1J Виробник : MEAN WELL gs25a.pdf Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 24VDC; 1.04A; Out: 5,5/2,1; 25W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 24V DC
Maximum output current: 1.04A
Kind of output connector: 5,5/2,1
Power: 25W
Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Length of output cable: 1.8m
Body dimensions: 93x54x36mm
Operating temperature: 0...50°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Connector variant: straight
Kind of input connector: IEC C14
Efficiency: 85.5%