GS25B09-P1J Mean-Well USA, Inc.
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 9V 2.77A 25W Carton
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук