GS25B15-P1J
GS25B15-P1J Mean-Well USA, Inc.
gs25b-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 15V 1.66A 25W Carton
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук