GS25U15-P1J
GS25U15-P1J Mean-Well USA, Inc.
gs25u-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Plug-In Adapter Single-OUT 15V 1.66A 25W Carton
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук