GS3747-180
GS3747-180 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.3747 DIA. X 18IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.374" Dia x 18.000" L (9.51mm x 457.20mm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.3747 DIA. X 18IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.374" Dia x 18.000" L (9.51mm x 457.20mm), Part Status: Active.