GS4B015620BBT
GS4B015620BBT IRC (TT electronics)
soic-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 562 Ohm 0.1% 0.4W ±100ppm/°C BUS Ceramic 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук