GS4B021002DBT
GS4B021002DBT IRC (TT electronics)
soic-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.5% 0.4W ±50ppm/°C BUS Ceramic 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Написати відгук