GS4B022400BBT
GS4B022400BBT IRC (TT electronics)
soic-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 240 Ohm 0.1% 0.4W ±50ppm/°C BUS Ceramic 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Написати відгук