GS4B023600FBT
GS4B023600FBT IRC (TT electronics)
soic-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 360 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C BUS Ceramic 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Написати відгук