GS4B033400FDT
GS4B033400FDT IRC (TT electronics)
soic-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 340 Ohm 1% 0.4W ±25ppm/°C BUS Ceramic 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Написати відгук