GS90A48-P1M
GS90A48-P1M MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
Desktop AC Adapters 90W 48V 1.87A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 48VDC; 1.87A; Out: 5,5/2,5; 90W; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Output voltage: 48V DC, Maximum output current: 1.87A, Kind of output connector: 5,5/2,5, Power: 90W, Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC, Kind of power supply: desktop; mains, Kit contents: without power cable, Length of output cable: 1.2m, Body dimensions: 145x60x32mm, Operating temperature: -30...50°C, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Conform to the norm: Energy efficiency Level V, Connector variant: straight, Kind of input connector: IEC C14, Efficiency: 91%, Polarisation: positive inner pin, Operating modes: constant voltage.
Інші пропозиції GS90A48-P1M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GS90A48-P1M GS90A48-P1M Виробник : MEAN WELL gs90a_.pdf Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 48VDC; 1.87A; Out: 5,5/2,5; 90W; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Output voltage: 48V DC
Maximum output current: 1.87A
Kind of output connector: 5,5/2,5
Power: 90W
Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC
Kind of power supply: desktop; mains
Kit contents: without power cable
Length of output cable: 1.2m
Body dimensions: 145x60x32mm
Operating temperature: -30...50°C
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Conform to the norm: Energy efficiency Level V
Connector variant: straight
Kind of input connector: IEC C14
Efficiency: 91%