GSB31D13001HHR
GSB31D13001HHR Amphenol ICC (Commercial Products)
io_usb_3_1_gen1_gsb31x_gsb32x.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: USB3.0, A, RECEPTACLE, UPRIGHT D
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 30VAC
Number of Contacts: 9
Connector Type: USB-A (USB TYPE-A)
Gender: Receptacle
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Specifications: USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0))
Termination: Solder
Mounting Feature: Vertical, Flag
Mating Cycles: 1500
Part Status: Active
Number of Ports: 1
на замовлення 5103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: USB3.0, A, RECEPTACLE, UPRIGHT D, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 30VAC, Number of Contacts: 9, Connector Type: USB-A (USB TYPE-A), Gender: Receptacle, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Specifications: USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0)), Termination: Solder, Mounting Feature: Vertical, Flag, Mating Cycles: 1500, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Інші пропозиції GSB31D13001HHR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSB31D13001HHR Виробник : Amphenol Commercial Products io_usb_3_1_gen1_gsb31x_gsb32x.pdf USB Connectors USB 3.2, Type A, Receptacle, Upright Reverse, 9 Pins, Shell Forklock with Nickel Plating, 30u in Gold, Dip 2.4mm, Blue High Temperature Housing, Tray Packaging