Продукція > VISHAY > GSC00AH4R72WARL
GSC00AH4R72WARL VISHAY
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 450VDC; ±20%; -40÷105°C; GSC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 450V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: GSC
Height: 13.5mm
Nominal life: 2000h
Dimensions: 12.5x13.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 4.7uF; 450VDC; ±20%; -40÷105°C; GSC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 450V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: GSC, Height: 13.5mm, Nominal life: 2000h, Dimensions: 12.5x13.5mm.