Продукція > VISHAY > GSC00AK3311JARL
GSC00AK3311JARL VISHAY
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 63VDC; ±20%; -55÷105°C; GSC
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 63V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 16.5mm
Manufacturer series: GSC
Nominal life: 2000h
Dimensions: 16x16.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 63VDC; ±20%; -55÷105°C; GSC, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 63V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 16.5mm, Manufacturer series: GSC, Nominal life: 2000h, Dimensions: 16x16.5mm.