Продукція > VISHAY > GSC00AN1012DARL
GSC00AN1012DARL VISHAY
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 200VDC; ±20%; -40÷105°C; GSC
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 100µF
Height: 16.5mm
Dimensions: 18x16.5mm
Operating voltage: 200V DC
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: GSC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 200VDC; ±20%; -40÷105°C; GSC, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...105°C, Capacitance: 100µF, Height: 16.5mm, Dimensions: 18x16.5mm, Operating voltage: 200V DC, Tolerance: ±20%, Nominal life: 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: GSC.