Продукція > VISHAY > GSC00BM2201JARL
GSC00BM2201JARL
GSC00BM2201JARL VISHAY
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 63VDC; ±20%; -55÷105°C; GSC
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SMD
Height: 7.7mm
Manufacturer series: GSC
Dimensions: 6.3x7.7mm
Nominal life: 2000h
на замовлення 140 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 63VDC; ±20%; -55÷105°C; GSC, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: SMD, Height: 7.7mm, Manufacturer series: GSC, Dimensions: 6.3x7.7mm, Nominal life: 2000h.