GSC18B-1050
GSC18B-1050 MEAN WELL USA Inc.
GSC18B-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 8-17V 1.05A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 17.9W 8-17V 1050mA 90-277Vin CC LED PS.
Інші пропозиції GSC18B-1050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSC18B-1050 GSC18B-1050 Виробник : MEAN WELL GSC18B-SPEC-1291846.pdf LED Power Supplies 17.9W 8-17V 1050mA 90-277Vin CC LED PS