GSC18B-700
GSC18B-700 MEAN WELL
GSC18B-SPEC-1291846.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 18.2W 13-26V 700mA 90-277Vin CC LED PS
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 13-26V 700MA, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 13 ~ 26V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC, KEMA-KEUR, Ratings: IP40, Efficiency: 88.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 18 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції GSC18B-700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSC18B-700 GSC18B-700 Виробник : MEAN WELL USA Inc. GSC18B-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 13-26V 700MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 13 ~ 26V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, ENEC, KEMA-KEUR
Ratings: IP40
Efficiency: 88.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 18 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV