GSC18E-1400
GSC18E-1400 MEAN WELL USA Inc.
GSC18E-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-13V 1.4A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 18.2W 6-13V 1400mA 90-277Vin CC EU Plug.
Інші пропозиції GSC18E-1400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSC18E-1400 GSC18E-1400 Виробник : MEAN WELL GSC18E-SPEC-1292007.pdf LED Power Supplies 18.2W 6-13V 1400mA 90-277Vin CC EU Plug