GSC18E-350
GSC18E-350 MEAN WELL USA Inc.
GSC18E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 26-52V 350MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 26 ~ 52V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 50°C
Termination Style: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CB, CE, ENEC, KEMA-KEUR
Ratings: IP40
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 18 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 26-52V 350MA, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 26 ~ 52V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 50°C, Termination Style: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CB, CE, ENEC, KEMA-KEUR, Ratings: IP40, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 18 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції GSC18E-350
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSC18E-350 GSC18E-350 Виробник : MEAN WELL GSC18E-SPEC-1292007.pdf LED Power Supplies 18.2W 26-52V 350mA 90-277Vin CC EU Plug