GSC18E-500
GSC18E-500 MEAN WELL USA Inc.
GSC18E-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 18-36V 500MA
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 18W 18-36V 500mA 90-277Vin CC EU Plug.
Інші пропозиції GSC18E-500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSC18E-500 GSC18E-500 Виробник : MEAN WELL GSC18E-SPEC-1292007.pdf LED Power Supplies 18W 18-36V 500mA 90-277Vin CC EU Plug