GSD2004C-G3-08
GSD2004C-G3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
gsd2004cg.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 225mA
Supplier Device Package: SOT-23-3
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 225mA, Supplier Device Package: SOT-23-3, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 240 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 240 V.
Інші пропозиції GSD2004C-G3-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GSD2004C-G3-08 GSD2004C-G3-08 Виробник : Vishay Semiconductors gsd2004cg.pdf Small Signal Switching Diodes 300 Volt 225mA 50ns Dual Common Cathode