Продукція > IGUS > GSM-0810-12
GSM-0810-12
GSM-0810-12 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 12mm; iglidur® G
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 8mm
Length: 12mm
Material: iglidur® G
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
на замовлення 409 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 12mm; iglidur® G, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 8mm, Length: 12mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide.