Продукція > IGUS > GSM-0810-25
GSM-0810-25
GSM-0810-25 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 25mm; iglidur® G
Type of bearing: sleeve bearing
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 8mm
Length: 25mm
Outside diameter: 10mm
Shore hardness: 81
на замовлення 42 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 25mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Kind of Bearing: slide, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 8mm, Length: 25mm, Outside diameter: 10mm, Shore hardness: 81.