Продукція > IGUS > GSM-1012-15
GSM-1012-15
GSM-1012-15 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 12mm; Øint: 10mm; L: 15mm; iglidur® G
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 12mm
Internal diameter: 10mm
Length: 15mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
на замовлення 26 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 12mm; Øint: 10mm; L: 15mm; iglidur® G, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 12mm, Internal diameter: 10mm, Length: 15mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide.