Продукція > IGUS > GSM-120125-78
GSM-120125-78
GSM-120125-78 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 125mm; Øint: 120mm; L: 78mm
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Length: 78mm
Internal diameter: 120mm
Outside diameter: 125mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
на замовлення 12 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 125mm; Øint: 120mm; L: 78mm, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Length: 78mm, Internal diameter: 120mm, Outside diameter: 125mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.