Продукція > IGUS > GSM-1214-15
GSM-1214-15
GSM-1214-15 IGUS
GSM-1214-15.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 15mm; iglidur® G
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Length: 15mm
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 14mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
на замовлення 230 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 14mm; Øint: 12mm; L: 15mm; iglidur® G, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Length: 15mm, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 14mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.