Продукція > IGUS > GSM-1416-20
GSM-1416-20
GSM-1416-20 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 16mm; Øint: 14mm; L: 20mm; iglidur® G
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 16mm
Internal diameter: 14mm
Length: 20mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 16mm; Øint: 14mm; L: 20mm; iglidur® G, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 16mm, Internal diameter: 14mm, Length: 20mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide.