Продукція > IGUS > GSM-1618-10
GSM-1618-10
GSM-1618-10 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 10mm; iglidur® G
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 10mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 10mm; iglidur® G, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 10mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide.