Продукція > IGUS > GSM-1820-34
GSM-1820-34
GSM-1820-34 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 20mm; Øint: 18mm; L: 34mm; iglidur® G
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 18mm
Outside diameter: 20mm
Length: 34mm
Shore hardness: 81
на замовлення 96 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 20mm; Øint: 18mm; L: 34mm; iglidur® G, Colour: dark grey, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 18mm, Outside diameter: 20mm, Length: 34mm, Shore hardness: 81.